Ментаніум - курс розвитку мислення

Ментаніум Вінниця

Запрошуємо діток, школярів на унікальний новітній  курс за методикою розвитку мислення Ментаніум з використанням електронної тренажерної платформи.

Ментаніум – це інтелектуальні заняття для дітей, підлітків та дорослих (курс для дітей 5-6 років, 7-9 років, 10-14 років)

Заняття включають чотири блоки:

Методика Ментаніум призначена для виявлення і розвитку розумового потенціалу дітей та формування у них

уміння ефективно використовувати свої знання, уміння та навички.

Чи хочеться вам, щоб ваша дитина сприймала шкільні предмети не як зайве навантаження, а як захопливі пригоди мислення, однаково з цікавістю ставилася як до гуманітарних, так і до технічних дисциплін, однаково легко їх опановувала? Це можливо завдяки заняттям за методикою Ментаніум!

Заняття з Ментаніуму допоможуть дитині краще і легше навчатись та засвоювати усі шкільні предмети, навчать концентрувати увагу на уроках, легко запам'ятовувати великі обсяги інформації, вчити вірші, іноземні мови, запам'ятовувати важкі терміни, розуміти математичні закономірності, розкрити свій творчий потенціал .

Заняття з Ментаніуму роблять мислення гнучким, креативним, винахідливим.

Заняття з Ментаніуму гармонійно розвивають обидві півкулі головного мозку, координують їх роботу, формують потужну мережу нейронних зв’язків.

Ментальна арифметика, креативне та винахідницьке мислення, ейдетика, нейрогімнастика – все це на захопливих інтелектуальних заняттях за новітньою методикою розвитку мислення Ментаніум з використанням електронної тренажерної платформи

Ментаніум доводить, що всебічно розвиненими люди стають, а не народжуються!

 

 

Записатися
Дитячий центр Дошколярик

Довірте свою дитину професіоналам!

Комплексна підготовка до школи, англійська мова, міні-садок, група продовженого дня, денні табори, логопед, ментаніум, художня студія

Контакти

Адреса

м.Вінниця ,
вул. Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28

Copyright © 2017 - 2024 Дитячий центр Дошколярик
Розробка та програмування Dream-Line

Не вірно введені дані