Курс англійської мови для дошкільнят

Курс англійської мови для дошкільнят

Вартість курсу: 800 грн/міс. 2 рази в тиждень по 45 хв

Авторський курс англійської мови для дошкільнят, адаптований до програми з англійської мови для 1 класу
 

Рисунок1

Готуючи дитину до школи, батьки часто забувають про підготовку майбутнього школяра з англійської мови, адже саме з англійською мовою у школі вже з перших занять виникають труднощі, і часто діти втрачають інтерес та бажання вивчати чужу мову. До того ж шкільна програма дуже інтенсивна і діти просто не встигають засвоювати такий великий обсяг інформації. Це призводить до відставання з предмету у наступних класах. Тому часто ми бачимо ситуацію, що закінчивши школу, більшість так і не знають англійської мови. Ми допоможемо Вашій дитині виявити інтерес до вивчення англійської мови. 

1tzD0ax1FFycОсновним підходом до вивчення англійської мови є комунікативно-ігровий метод навчання, адже найоптимальнішим способом навчання є ігрові ситуації. Задовольняючи потребу дитини гратися, перевтілюватись, рухатись, ми забезпечуємо умови для вивчення мови. 

Щоб навчання не стомлювало дитину і приносило максимум користі, наші заняття англійською з дошкільнятами проходять цікаво та весело в ігровій формі (рольові ігри, казки, інтерактивне навчання, аудіо та відеоматеріали тощо). На зяняттях з дітками ми використовуємо більше 50 різноманітних ігор, заняття проходять дуже динамічно та жваво.

image-0-02-05-99c2b69c80ac2a12371f675679a08e0f6b67da47bccd57767bbbbf1ddd83f869-VПісля такого курсу англійської мови дитина навчиться правильно вимовляти слова і отримає словниковий запас близько 200 слів  з тем: сім'я, тварини, кольори, цифри, школа, іграшки, фрукти, овочі, їжа, меблі, погода і т.д., а також вивчить алфавіт, навчиться писати всі літери та отримає початкові навички читання.

Успішний початок навчання англійської мови сприяє створенню високої мотивації  та інтересу Вашої дитини до вивчення мови в подальшому.

 

Записатися
Дитячий центр Дошколярик

Довірте свою дитину професіоналам!

Комплексна підготовка до школи, англійська мова, міні-садок, група продовженого дня, денні табори, логопед, ментаніум, художня студія

Контакти

Адреса

м.Вінниця ,
вул. Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28

Copyright © 2017 - 2024 Дитячий центр Дошколярик
Розробка та програмування Dream-Line

Не вірно введені дані