Вiдгуки

Відгуки

Що про нас говорять

Юлія
Юлія

Хочу від щирого серця подякувати за організацію літнього табору, дівчатам за турботу та увагу до наших діток, за терпіння та смачні обіди та перекуси. За йогу та все розмаїття ігор та навчань, що Ви так старанно готували, за вашу любов! Щиро дякую Вам! Хай все повертається до Вас сторицею!
Людмила
Людмила

Ми Вам дуже вдячні за ті знання, які надаєте, у Вас дуже гарна підготовка. З задоволенням рекомендую центр другим батькам!
Наталія
Наталія

Син залишився дуже задоволений і сказав, що це найкращий табір, де він був, дякую!
Оля
Оля

Рекомендую Дошколярик, діти відвідували, всім задоволенні, заняття, безпека, розваги, харчування!
Ольга
Ольга

Дякуємо вам за чудовий табір. Уляна дуже задоволена і кожного ранку з радістю йшла. Так тримати! Ми вам дуже вдячні.
Олена
Олена

Щиро дякуємо за можливість перебувати у такому чудовому таборі! ❤️❤️❤️Син дуже задоволений! Він щодня із захопленням розповідав про усі цікаві заняття та смачні обіди!!! Окрема подяка за екскурсії та прогулянки! І за турботу під час повітряних тривог! Нам дуже сподобалось!!!
Людмила
Людмила

Рекоменую! Мої дітки пройшли курс підготовки до школи. Завжди йшли з задоволенням на заняття. Є хороший результат, приємна ціна. Я та мої донечки Залишилися задоволеними. Тому заертайтеся не пошкодуєте
Ирина
Ирина

Я хочу сказать вам огромное спасибо за прекрасные уроки. И работы, которые Марго создала на занятиях теперь висят в доме, где мы живем. У нас появилась маленькая домашняя галерея. Спасибо вам большое! Оказавшись вдали от дома, мы в Виннице встретили прекрасных людей, которые очень помогли справиться с эмоциональным напряжением. Благодарю вас от всего сердца.
Наталя
Наталя

Дякую всій Вашій команді за вміння працювати з дітьми. За ті емоції з якими дитина йшла додому, за екскурсії, за майстер-класи, за нові знання і вміння.Ви молодці!!! Натхнення вам і здійснення всіх творчих планів!
Олена
Олена

Щиро дякуємо за вашу працю! Ще раз переконалася, що тут працюють справжні професіонали своєї справи! Ви подбали і про навчання, і про розваги, і про смачну їжу, і про безпеку діток! Шкода, що час так швидко летить і сьогодні був останній день зміни! Процвітання вашій команді і мирного неба нам усім. Ще раз дякуємо!
Тетяна
Тетяна

Величезне дякую Вам за Вашу працю! Діти просто в захваті! А ваші майстер-класи і фото просто клас. Буде, що згадати. Дякуємо, Ви найкращі!!!!
Олександра
Олександра

Ви усі супер! Маємо багато нових знань, умінь, емоцій і позитиву у такий складний час для нас та країни. Дякуємо, що допомагаєте зберегти дитинство та наповнити його кращими спогадами!
Людмила
Людмила

Дякуємо за гарний відпочинок, за кожен день сповнений радісними емоціями, цікавими подіями та здобутими новими знаннями та вміннями.
Ольга
Ольга

Дякую вам за все, і за можливість розвивати та відволікати діток під час війни. Для батьків це дуже важливо. Дуже дякуємо, Ви великі молодці!
Олена
Олена

Дякую вам за чудову можливість навчатися та ще й отримувати гарні знання!
Ірина
Ірина

Безмежно вдячні за вашу роботу з дітьми і їх велике бажання знову бігти до Вас!
Христя
Христя

Дякуємо за емоції, навчання і гарно проведений час!!! До нових зустрічей!!! Все буде Україна!!!
Дитячий центр Дошколярик

Довірте свою дитину професіоналам!

Комплексна підготовка до школи, англійська мова, міні-садок, група продовженого дня, денні табори, логопед, ментаніум, художня студія

Контакти

Адреса

м.Вінниця ,
вул. Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28

Copyright © 2017 - 2024 Дитячий центр Дошколярик
Розробка та програмування Dream-Line

Не вірно введені дані