Клуб вивчення англійської мови Easy English

Клуб вивчення англійської мови Easy English

 Easy English- англійська мова легко, цікаво і доступно!

Вартість курсу: 950 грн/міс. 2 рази в тиждень по 60 хв

easy_logo

Навчання відбувається  міні групах 4-8 осіб легко, доступно та цікаво, з використанням ефективних комунікативних методик, автентичних підручників британських видавництв, аудіо та відео матеріалів, інтерактивних ігор, різноманітних видів діяльності на заняттях,  з яких 20%- теорія, та 80%- розмовна практика.

Безкоштовно тест на рівень та пробне заняття!

Наша мета – навчити учня РОЗМОВЛЯТИ англійською мовою, тому на заняттях багато часу приділяється саме спілкуванню та створенню ситуацій, що спонукають дітей вчитися висловлюватися англійською.

Основною метою клубу вивчення англійської  мови «Easy English» є розвиток аудіювання, говоріння, читання і письма - видів мовленнєвої діяльності, які повинні бути сформовані в учнів, щоб забезпечити можливість здійснювати спілкування в усній і письмовій формах.  Тому при вивченні англійської мови, зокрема на початковому етапі, повинні бути закладені основи всіх цих видів мовленнєвої діяльності.

Крім дітей та школярів, в «Easy English» мають можливість навчатися студенти, дорослі. Курс розмовної англійської мови для дорослих націлений на розвиток комунікативних навиків та вільне спілкування у повсякденному житті.

hBOcJfpn-O48Ми допоможемо Вам здолати будь-які мовні бар’єри та без зубріння значно збільшити словниковий запас, за курс навчання у нас Ви повністю охоплюєте всю граматику з навичками її застосування в розмовній мові. 

Наша мета - ефективні, цікаві та результативні заняття!

 

 

 

Записатися
Дитячий центр Дошколярик

Довірте свою дитину професіоналам!

Комплексна підготовка до школи, англійська мова, міні-садок, група продовженого дня, денні табори, логопед, ментаніум, художня студія

Контакти

Адреса

м.Вінниця ,
вул. Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28

Copyright © 2017 - 2024 Дитячий центр Дошколярик
Розробка та програмування Dream-Line

Не вірно введені дані