З "Дошколяриком" дружити- в школу з радістю ходити!
Главная \ Курс розвитку мислення за методикою Ментаніум

Курс розвитку мислення за методикою Ментаніум

Запрошуємо діток, школярів та дорослих на унікальний новітній  курс за методикою розвитку мислення Ментаніум з використанням електронної тренажерної платформи.

Ментаніум – це інтелектуальні заняття для дітей, підлітків та дорослих (курс для дітей 5-6 років, 7-9 років, 10-14 років та дорослих)

Заняття включають чотири блоки:

  • МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА
  • ЕЙДЕТИКА
  • КРЕАТИВНЕ ТА КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ
  • НЕЙРОГІМНАСТИКА

Mentanium_BANNER Mentanium_16

Методика Ментаніум призначена для виявлення і розвитку розумового потенціалу дітей та формування у них

уміння ефективно використовувати свої знання, уміння та навички.

Чи хочеться вам, щоб ваша дитина сприймала шкільні предмети не як зайве навантаження, а як захопливі пригоди мислення, однаково з цікавістю ставилася як до гуманітарних, так і до технічних дисциплін, однаково легко їх опановувала? Це можливо завдяки заняттям за методикою Ментаніум!

Заняття з Ментаніуму допоможуть дитині краще і легше навчатись та засвоювати усі шкільні предмети, навчать концентрувати увагу на уроках, легко запам'ятовувати великі обсяги інформації, вчити вірші, іноземні мови, запам'ятовувати важкі терміни, розуміти математичні закономірності, розкрити свій творчий потенціал .

Заняття з Ментаніуму роблять мислення гнучким, креативним, винахідливим.

Заняття з Ментаніуму гармонійно розвивають обидві півкулі головного мозку, координують їх роботу, формують потужну мережу нейронних зв’язків.

Mentanium_12

Ментальна арифметика, креативне та винахідницьке мислення, ейдетика, нейрогімнастика – все це на захопливих інтелектуальних заняттях за новітньою методикою розвитку мислення Ментаніум з використанням електронної тренажерної платформи

Ментаніум доводить, що всебічно розвиненими люди стають, а не народжуються!

 

Ми на мапі:
м.Вінниця , вул.Визволення, 2
Замовити дзвінок