КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ, КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ, ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, МЕНТАНІУМ, ЛОГОПЕД, ХУДОЖНЯ СТУДІЯ,ТАБОРИ
Главная \ Наші послуги \ Курс англійської мови для дошкільнят

Курс англійської мови для дошкільнят

 

 

Авторський курс англійської мови для дошкільнят,

адаптований до програми з англійської мови для 1 класу

 Рисунок1

          Готуючи дитину до школи, батьки часто забувають про підготовку майбутнього школяра з англійської мови, адже саме з англійською мовою у школі вже з перших занять виникають труднощі, і часто діти втрачають інтерес та бажання вивчати чужу мову. До того ж шкільна програма дуже інтенсивна і діти просто не встигають засвоювати такий великий обсяг інформації. Це призводить до відставання з предмету у наступних класах. Тому часто ми бачимо ситуацію, що закінчивши школу, більшість так і не знають англійської мови. Ми допоможемо Вашій дитині виявити інтерес до вивчення англійської мови. 

         Основним підходом до вивчення англійської мови є комунікативно-ігровий метод навчання, адже найоптимальнішим способом навчання є ігрові ситуації. Задовольняючи потребу дитини гратися, перевтілюватись, рухатись, ми забезпечуємо умови для вивчення мови. 

        Щоб навчання не стомлювало дитину і приносило максимум користі, наші заняття англійською з дошкільнятами проходять цікаво та весело в ігровій формі (рольові ігри, казки, інтерактивне навчання, аудіо та відеоматеріали тощо). На зяняттях з дітками ми використовуємо більше 50 різноманітних ігор, заняття проходять дуже динамічно та жваво.

       Після такого курсу англійської мови дитина навчиться правильно вимовляти слова і отримає словниковий запас близько 200 слів  з тем: сім'я, тварини, кольори, цифри, школа, іграшки, фрукти, овочі, їжа, меблі, погода і т.д., а також вивчить алфавіт, навчиться писати всі літери та отримає початкові навички читання.

       Успішний початок навчання англійської мови сприяє створенню високої мотивації  та інтересу Вашої дитини до вивчення мови в подальшому.

1tzD0ax1FFycimage-0-02-05-99c2b69c80ac2a12371f675679a08e0f6b67da47bccd57767bbbbf1ddd83f869-V

Ми на мапі:
м.Вінниця , вул.Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28
вул. Зодчих, 5,Б.Свободи,4
Замовити дзвінок