КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ, КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ, ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, МЕНТАНІУМ, ЛОГОПЕД, ХУДОЖНЯ СТУДІЯ,ТАБОРИ
Главная \ Наші послуги \ Клуб вивчення англійської мови Easy English

Клуб вивчення англійської мови Easy English

easy_logo

НАШ ДЕВІЗ – НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЛЕГКО, ДОСТУПНО ТА ЦІКАВО!

Англійська мова для дітей, школярів та дорослих

        Навчання відбувається  міні групах 4-8 осіб легко, доступно та цікаво, з використанням ефективних комунікативних методик, автентичних підручників британських видавництв, аудіо та відео матеріалів, інтерактивних ігор, різноманітних видів діяльності на заняттях,  з яких 20%- теорія, та 80%- розмовна практика.

Безкоштовно тест на рівень та пробне заняття!

LondonEng

         Наша мета – навчити учня РОЗМОВЛЯТИ англійською мовою, тому на заняттях багато часу приділяється саме спілкуванню та створенню ситуацій, що спонукають дітей вчитися висловлюватися англійською.

        Основною метою клубу вивчення англійської  мови «Easy English» є розвиток аудіювання, говоріння, читання і письма - видів мовленнєвої діяльності, які повинні бути сформовані в учнів, щоб забезпечити можливість здійснювати спілкування в усній і письмовій формах.  Тому при вивченні англійської мови, зокрема на початковому етапі, повинні бути закладені основи всіх цих видів мовленнєвої діяльності.

         Крім дітей та школярів, в «Easy English» мають можливість навчатися студенти, дорослі. Курс розмовної англійської мови для дорослих націлений на розвиток комунікативних навиків та вільне спілкування у повсякденному житті.

          Ми допоможемо Вам здолати будь-які мовні бар’єри та без зубріння значно збільшити словниковий запас, за курс навчання у нас Ви повністю охоплюєте всю граматику з навичками її застосування в розмовній мові. 

           Наша мета - ефективні, цікаві та результативні заняття!

hBOcJfpn-O481tzD0ax1FFyc

Ми на мапі:
м.Вінниця , вул.Визволення, 2
вул. Ю.Клена, 28
вул. Зодчих, 5,Б.Свободи,4
Замовити дзвінок